Αξιολόγηση πρακτορείου

Το σχολείο, ταξίδεψε με το Τουριστικό Πρακτορείο HERODOTUSTOURS, έχοντας εκπρόσωπό του, τον κο Θάνο Πάνο και με τον οποίο έγινε το συμφωνητικό της εκδρομής

Δεν υπάρχουν ιδιαίτερα παράπονα. Το πρακτορείο εκτέλεσε τα συμφωνηθέντα και ήταν τυπικό με τους όρους του συμβολαίου. Ίσως θα έπρεπε να μεριμνήσει καλύτερα για τις ώρες αναχώρησης από Θεσσαλονίκη και επιστροφής από Μπρατισλάβα  και να ενημέρωνε την ομάδα νωρίτερα. Και στις δύο περιπτώσεις, η ομάδα του σχολείου κατέφθασε 2 ώρες νωρίτερα από το προβλεπόμενο στο αεροδρόμιο χωρίς να υπάρχει λόγος. Ειδικά για την επιστροφή, ο χρόνος αυτός ήταν αρκετός να γίνει μια περιήγηση με το λεωφορείο στη Σλοβακική πρωτεύουσα, κάτι που το θέλαμε και το ανέφερε το συμβόλαιο.

Ο αρχηγός εκδρομής

Καραγιώργης Δημήτριος